Prodej, servis
a zastoupení zahraničních firem
Ing. Miloš Bouška - PULCHART

Vakuový masážní přístroj logo starvac SP2

Představujeme Vám nový model STARVAC SP Origin, moderní vakuový masážní přístroj. Byl zkonstruován na podkladě 30-ti letých zkušeností a praktických poznatků, tak aby odpovídal současným požadavkům a umožňoval dosažení vynikajících léčebných výsledků.

Starvac SP2
 • Mezi přednosti STARVACu SP Origin patří:
  • střídání 2 podtlaků - min (výkon do 200 mb) a max (výkon do 900 mb)
  • patentovaný roler pohyb válečků sací hlavy
  • 13 masážních nástavců
  • nebolestivost prováděného výkonu
  • originální a průkopnický desing
  • široká, dotyková LCD obrazovka
  • přednastavené programy
  • možnost nastavení vlastních programů
  • jednoduchá obsluha
  • nízká energetická náročnost
Poradna online
Záruční doba: 2 roky
Poskytujeme záruční a pozáruční servis
Doprava, montáž, uvedení do provozu a zaškolení ZDARMA

CESV CESRV

Užitečné odkazy

Příklady využití
Příslušenství - nástavce
Foto před a po ošetření

Starvac SP Origin je vybaven LCD obrazovkou a 25-ti programy, z nich je 16 léčebných a 9 estetických. Lze nastavit dalších 60 programů. Všechny parametry se dají upravovat (čas, frekvence, cyklus). Ovládání je velmi jednoduché. Běh programu je možné kdykoli pozastavit a znovu spustit, parametry eventuelně upravit.

Starvac SP Origin má automatický pulsní mód, střídá se minimální podtlak (výkon do 200 milibarů) s maximálním (výkon do 900 milibarů), pulsní pohyb je okamžitý a rázný. Intenzitu podtlaku lze upravovat podle aktuální potřeby.

Starvac SP Origin je nezbytný pomocník fyzioterapeutů, masérů. Indikace a přínos léčebných masáží je srovnatelný s manuálními technikami. Ideální je kombinace ruční a přístrojové masáže.

hlava

Využití:
- při rehabilitaci, terapeutii, bolestech zad, ztuhlosti kloubů, poruchách prokrvení, těžkých nohou, dále v rámci sportovní medicíny a fitness k prohřátí svalů, rekonvalescenci, k relaxaci po sportovním výkonu. Masáže ulevují od bolesti. Pro ty, kteří jsou vzděláni v reflexní medicíně je využití rozšířeno o možnost reflexních masáží.
- programy v oblasti estetické jsou zaměřeny na péči o problematické partie. Cílem masáží je formování postavy, odstranění celulitidy, lymfatických otoků, vyhlazování vrásek (zvláště na obličeji, dekoltu a krku) a strií.

Masáže jsou relaxační, dochází ke stimulaci cirkulace krve a lymfy a je podporováno odplavování toxinů. Kůže se vyhlazuje, rozjasňuje a zlepšuje se její tonus.

Předností Stravacu SP Origin je patentovaná masážní hlava vybavená 2 pohyblivými válečky, které se maximálně přizpůsobí kožnímu povrchu. Ošetřovaná plocha je nasávána mezi 2 vnitřní pohyblivé válečky, vytvořená kožní řasa je rolována ve směru pohybu sací hlavy, zároveň na ošetřovanou plochu působí pulsní pohyb díky střídání minimálního a maximálního podtlaku.

creme starvac

Významným doplňkem přístroje je krém Starvac, obsahuje aktivní látky podporující léčebný efekt. Krém používáme během masáže, ale je doporučován i k domácímu ošetření.

Sídlo ČR: Sluštická 10, 100 00 Praha 10, Servis: Zdenky Nyplové, 156 00 Praha 5 - Zbraslav, tel./fax: +420 257 920 056,
Slovensko: Štůrova 1, 927 01 Šala,Tel.: +421 911 129 777
Copyright ©2008 PULCHART, webdesign eLoading